Bertan Bengül Kimdir?

Bertan Bengül, Bertan Bengül Kimdir, Ben Kimim Blog

Merhaba ben Bertan Bengül, burada kısaca kendimden bahsedeceğim, proffesional bir blog yazarı veya internet uzmanı değilim buraya blog sayfası nasıl kurulur, web sitesi nasıl tasarlanır gibi şeyler yazmayacağım. Neden blog sayfası veya web sitesi açtığıma gelirsek bu modern çağda biraz gerekli olduğunu düşünüyorum tabi yaş ve tecrübe olarak çok dolduramayacağım bir sayfa olacak ama yine de böyle bir şey yapmaya karar verdim ve bu aşamalara kadar geldim, devamı da gelecek zamanla Bertan Bengül ile ilgili ve sizler için faydalı olacak şeyler paylaşmaya çalışacağım. Sayfanın veya yazılanların diğer diller de en azından İngilizce olarak paylaşmayı düşünüyorum.

bertan bengül

Şimdi who am ı dersek 23 ekim 1989 da İstanbulda doğdum adım soyadım Bertan Bengül ilkokulun yarını gayrettepede yarısını balmumcuda liseyi beşiktaşta üniversiteyi floryada okudum. İşletme lisans mezunuyum. Okulun son senelerinde Muhasebe ile tanıştım nekadar işletme bitirenlerin önünde çok fazla seçenek var deselerde nerede iş bulursanız o bölümde ilerliyorsunuz 4 sene muhasebecilik yaptım bu süre içerisinde Mali Müşavir oldum tabi olabilmek için çeşitli süreçlerden ve sınavlardan geçiliyor. Bu konuyla ilgilide yardıma ihtiyacı olanlara bilgi verebilirim. Yine bu sürecin sonlarında ingilizce eğitimi için Maltaya gittim o süre içerisinde de avrupanın çeşitli ülkelerini ve şehirlerini gezdim. Türkiye içerisinde de birçok yeri gezdim gördüm. Askerliğimi de yaptım tabi bence her erkeğin 1 gün bile kaçmadan gerek vatan gerekse kendisi için yerine getirmesi gereken bir görevdir. Gidenler bilir gitmeyenlerde gidince Bertan Bengül sen haklıymışsın diyeceklerdir.

Kısaca belirli bir yaştan sonra hayatınızı dolu dolu geçirmenizi tavsiye ederim benim öyle oldu bu yaşlar 17-18 den sonra başlıyor tabi çünkü bazı şeyler için çevre ve maddiyat gerekiyor bunuda bu yaşlardan önce yakalamanız kolay olmuyor. Denizi çok severim beraberinde su sporları deniz araçları deniz ve güneşle bağlantılı ne varsa severim doğal olarak yaz ayları daha dolu geçmiştir hayatımda tabi kışında kendime yapacak birşeyler herzaman bulurum. Elektrik elektronik motor teknik tesisat özel ilgi alanımdır her türlü kapsamlı karışık makinalar ilgimi çekmiştir çocukluğumdan beri bu tarz cihazlarla uğraşarak şuan her türlü motorlu elektronik motordan en küçük hoparlöre kadar herşeyi onarabiliyorum. Sözü fazla uzatmaya çok detaya girmeye gerek yok genel olarak ben buyum. Bu sayfayı bir künye olarak açtım zamanla paylaşacak birşeyler olduğunda güncellemeyi düşünüyorum. Saygılarımla Bertan Bengül.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s